Depascol Logo    Depascol

Firmast

Depascol omab tööstuslikku võimsust, mis lubab täita tellimusi igasuguse raskusastmega ja mahuga metallkonstruktsioonidele kõrgeima tehnilise tasemega ja vastuvõetava ajaga. Meie tsehhid võimaldavad toota kuni 100 tonni metallkonstruktsioone kuus. Meie tsehhi territoorium moodustab 3000 m², millest tootmiskorpus on 1200 m².

Meie tehniline personal – see on kogenud spetsialistid, insenerid, laevaehitajad, tehnoloogid ja tootmise organiseerijad. Tootmistsehh on varustatud 5-20 tonnise tõstejõuga sildkraanaga. Lisaks on meil järgnevad allüksused:

  • toorikute osakond – varustatud kõige vajalikuga lõikamiseks, tükeldamiseks ja muuks ettevalmistustööks. Selleks on leht- ka profiilkäärid, valtsid, lintsaed, kuumlõike aparaadid ja muud vahendid;
  • koosteosakond – varustatud käsitsi kaarkeevituseks keevitus poolautomaatide ja koostamissaablitega;
  • mehaanika osakond – varustatud puurimis-, trei-, keermelõikamis-, vertikaal ja horisontaalfreespinkidega, giljotiini ja painutuspingiga;
  • värvimisettevalmistuse osakond – varustatud liivapritsidega;
  • värvimise osakond – varustatud seadmetega kompressor- ja mittekompressorvärvimiseks;
  • keevitusosakond – varustatud keevituse poolautomaatidega, mis teostavad vase keevitust inertgaaside keskkonnas (argoon), samuti keevitusseadmetega räbustikeevituseks.

TKO  - tehnilise kontrolli osakond – kontrollib iga meie poolt toodetud konstruktsiooni. Peale metallkonstruktsioonide kokkukeevitamist läbivad olulised keevisõmblused tugeva kontrolli. Metallkonstruktsioonide projekteerimist, valmistamist ja montaaźi jälgivad rangelt spetsialistid, et kindlustada vastupidavus, töökindlus ja pikk kasutamisiga hoonete ja rajatiste keevitustaladele.